Wrocław 14.06.2019 Szatan udaje anioła światłości, a jego sługa Franciszek czyni podobnie.

Zdajcie sobie sprawę co do was piszę i po raz kolejny przypominam, ostrzegam przed złem i tym niebezpiecznym człowieku. Chodzi o wasze życie wieczne! Oszust, mason, który udaje papieża wybrany przez masonerię kościelną, która przede wszystkim pedofilskimi skandalami niszczy Kościół Chrystusowy, a ten człowiek jeszcze dodaje na swoich kolegów robiąc się tym świętym w oczach ludzi. A chodzi tu aby ludzie odchodzili od Kościoła Chrystusowego i aby było znienawidzone duchowieństwo. Ten człowiek wraz z rzeszą biskupów i kardynałów podlega ekskomunice. Klucz Piotra został zabrany przez Pana Boga Jezusa Chrystusa z dniem odsunięcia przez masonerię kościelną Papieża Benedykta XVI. Tym duchowieństwo nie obowiązuje posłuszeństwo przełożonym, którzy służą szatanowi, a ci, którzy nie służą szatanowi słuchają ich, pozatykali sobie uszy, głowy schowali w piasek, zostali anonimowi, dopóki nie stanę na sprawiedliwym niebawem Sądzie Bożym. Posłuszeństwo jedynie tylko Pana Boga w Trójcy Świętej.

Szatan udaje anioła światłości i tym najbardziej udaje mu się zwieść duchowieństwo i ludzi. Dlatego nie rozróżniają co  pochodzi od Pana Boga, a co od przeciwnika, na dobro mówią że to jest zło i odwrotnie. We wcześniejszych artykułach też te słowa napisałem, a przede wszystkim opisałem świadków Jehowy jak się dali zwieść, a to jest najlepszy przykład. Tak jak świadkowie Jehowy postępują tak i ten człowiek czyni podobnie, naśladując swojego pana szatana. Pozytywnie mówi ten człowiek o Panu Bogu, ale trochę nie i to go właśnie demaskuje kim naprawdę jest. Tak samo świadkowie Jehowy mówią poprawnie o Bogu, ale o Matce Boga mówią herezje.

Żaden praktykujący katolik nie pozwoliłby sobie  na wypowiedzenie takich słów jakie wypowiedział Franciszek, że w żyłach Pana Boga Jezusa Chrystusa płynęła pogańska krew. Ten film z jego wypowiedzią znajdziecie  w mediach internetowych i też zamieściłem go na mojej stronie.
Przyzwyczaja ludzi już do zmian, chce lub zmienił modlitwę „Ojcze Nasz”. Za chwilę zmieni Liturgię Święta, a za chwilę powie też ze antychryst jest mesjaszem ustępując mu miejsce. Obudźcie się! Tu chodzi, powtarzam, o wasze życie wieczne!
W niebie, a nie w miejscu straszliwej niekończącej się kaźni, grozy wiecznej jakim jest piekło. Nie dajcie się zwieść, manipulować, prowadzić tam, temu człowiekowi. To sługa samego diabła, na te słowa dostaję znak od Pana Boga Ducha Świętego. Nie wolno na Świętej Eucharystii wypowiadać imienia tego człowieka, to profanacja! Powiedzcie prawdę wiernym, parafianom o tym człowieku i zejdźcie teraz do podziemia, jeżeli będzie wam groziło z tego powodu niebezpieczeństwo ze strony masonerii kościelnej. Nie bójcie się, że pozbawią was funkcji, tu chodzi o waszą wieczność, bo jutro możesz nie zdążyć tego zrobić, a tam będziesz tego żałował ze nie powiadomiłeś wiernych. Niebawem rozpocznie się tak naprawdę wielkie prześladowanie chrześcijan w Polsce i na Świecie. Pan Bóg dopuści do tego zło, aby oczyścić przede wszystkim swój Kościół Święty z duchowieństwa letniego, zimnego i tych, którzy przede wszystkim służą szatanowi. 10 czerwca 2019 w przedsionku Kościoła pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny we Wrocławiu został ugodzony ksiądz noże przez człowieka bezdomnego. To był znak od Pana Boga dla duchowieństwa, dotyczący prześladowań Kościoła. To w tym Kościele wszystko się zaczęło 26 maja 2012 roku w Dzień Matki  straciłem pierwszy raz przytomność, opisałem to w pierwszych swoich artykułach. W tym przedsionku spędziłem godziny na modlitwie. Opisałem w ostatnim artykule, że od takich ludzi będzie groziło zakonom żeńskim niebezpieczeństwo ale też i wszystkim. Też pisałem w ostatnim artykule, że państwo sobie nie poradzi ze straszliwą paniką i chaosem, jaki zapanuje, gdy wybuchnie wojna nuklearna. Całkowita dewaluacja pieniądza, za chwilę brak żywności sprawi że polikwiduje się instytucje państwowe między innymi policje, więziennictwo. Polikwidowane będą szpitale, sklepy, gospodarka upadnie. Prezydent będzie w wielkim kłopocie, mało z których polityków zostanie aby mu pomóc. Dwaj świadkowie prowadzeni przez Pana Boga w Trójcy Świętej – Henoch i Eliasz doradzą prezydentowi co ma zrobić, jak postąpić aby uratować Kraj, naród polski. Dostaję na te słowa znak od Pana Boga Ducha Świętego.

8-9 czerwca byłem na Jasnej Górze w Częstochowie w Sanktuarium Maryjnym. Wielkie Święto Zesłania Ducha Świętego, a ludzie byli przestraszeni przede wszystkim w niedzielę na Mszy Świętej, tym jakie znaki zobaczyli od Pana Boga Ducha Świętego. Nie będę opisywał tych znaków, ale ci co widzieli niebawem będą dawali świadectwo.
Z Panem Bogiem

Z ostatniej chwili. Dostałem straszne natchnienie od Pana Boga Ducha Świętego, w ciągu kilku minut miałem potwierdzone kilka razy gdy mówiłem do kogoś o tym i o tym myślałem, na ławce aż zapłakałem gdy wypowiedziałem tytuł następnego artykułu. Dostaję na te słowa ostatnie znaki od Pana Boga Ducha Świętego, znak się powtórzył i znów...