09.02.2017 Do rolników i zakonów żeńskich

Do wszystkich ludzi, a przede wszystkim tych co pracowali ciężko całe życie i co wszystko utracą.

Pisałem we wcześniejszym artykule do zakonów żeńskich i rolników. Ostrzegam was po raz drugi. Niebawem znajdziecie się w strasznym niebezpieczeństwie gdy wybuchnie III wojna światowa!
Zacznie się straszny chaos, a za chwilę głód.

Z głodu przyjdą do was tysiące ludzi i grupy przestępcze, gangi z miast. Zacznie się straszne prześladowanie kościoła. Policja i wojsko nie będzie dawała rady., samym im będzie groziło niebezpieczeństwo. Zakony żeńskie z całego świata, polskich rolników, ludzi oraz duchowieństwo proszę o ewakuację do Polski Chrystusowej.

Polska Chrystusowa to Częstochowa, Kalisz i Łódź, to tak jakbym narysował serce. Nie wejdą do Polski Chrystusowej takie miasta jak Wrocław, Poznań, Warszawa, Kraków.
Na portalach internetowych 14.07.2017 dowiecie się od wizjonerki z Medjugorie, że Matka Boża ostrzegła świat przed III wojną światową – będzie to dla was znak aby szykować się do drogi.
Rolnicy w Polsce zła staną się niewolnikami a ich dzieci, żony będą zastawem po to aby produkowali żywność dla grupy przestępczej.
Te grupy będą wysyłali żywność do Kaliningradu – do Rosjan, którzy będą płacili złotem i paliwem.
Czuję, że mało rolników się posłucha. Ja mam was tylko ostrzec przed tym co was spotka a przede wszystkim gdy pójdziecie na  sąd Boży. Maleńkie dzieci będą konać przez was z głodu, bo będziecie liczyli na coś więcej, a spotkacie się z tym co wam wcześniej opisałem. Wasze sumienia!

Uciekajcie z Polski zła zabierając żywność.

Ludzie żyjący teraz w Polsce Chrystusowej wcześniej dowiedzą się wszystkiego. Wypuścimy miliony ulotek, możemy już w tym czasie z Henochem i innymi przygotowywać dla was miejsce.
Polska Chrystusowa będzie jednym wielkim zakonem przygotowująca się do Powtórnego Przyjścia Pana Boga Jezusa Chrystusa w chwale Boga Ojca z aniołami i świętymi.

Do rodaków, którzy mieszkają na obczyźnie:

Uciekajcie. Grozi wam poza granicami Polski Chrystusowej zagłada, a może też wieczna jeżeli nie przygotujecie się na spotkanie z Panem Bogiem.
Tu się przygotujecie, będziecie bezpieczni i nie będziecie umierać z głodu. Tak bardzo nas Pan Bóg kocha i Matka Przenajświętsza tak się nami martwią, tak bardzo to czuję, bo przez to dostaję takie bardzo mocne natchnienia, potwierdzenie co do tej strasznej apokalipsy.
Mnie Pan Bóg zawrócił z tej drogi potępienia jaką podążałem, teraz was ratuję.

Ja wszystko straciłem, cały dorobek życia, teraz wy wszystko stracicie. Ja dostałem szansę od Pana Boga aby się nawrócić tracąc wszystko, teraz wy dostajecie aby zejść z tej drogi potępienia. Żadne skarby tego świata i kariera nie jest warta aby dostać się do wiecznej grozy – piekła. Skarbem człowieka jest szczęście. To szczęście może Ci dać tylko Pan Bóg. Nie ma większego szczęścia dla człowieka jak kochać Pana Boga i Matkę Przenajświętszą. Módlcie się do Pana Boga. Ducha Świętego aby dał wam siłę łaski ażebyście tak  mocno pokochali Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej i matkę Pana Boga. Każdy Polak będzie miał do wyboru żyć w Polsce Chrystusowej i zostać zakonnikiem lub żyć w Polsce zła i ulec zagładzie.

Z Panem Bogiem.